نکات مهم برای انتخاب کارت دعوت مراسم عروسی

26 آذر ، 1398
تالار عروسی عرشیا

برای انتخاب کارت عروسی به چه نکاتی باید توجه کرد

سبک عروسی خود را تعریف کنید

اولین چیزی که باید در کارت عروسی خود مشخص کنید، ذکر مکان و روز برگزاری مراسم می باشد. سپس می توانید کارتی را که می خواهید انتخاب کنید. شما می توانید از سبکی که برای مراسم خود در نظر دارید پیروی کنید. دوست دارید از سبک کلاسیک استفاده کنید یا سبک مدرن، می توانید از اینترنت هم ایده های خوبی بدست آورید.

رنگ های خود را بشناسید

به رنگ های انتخابی عروسی خود نیز می توانید فکر کنید. ممکن است بخواهید رنگها و نقوش خود را (در صورت داشتن) در دعوت های عروسی خود گنجانید. می توانید دعوت نامه های خود را با قلم های رنگارنگ بنویسید یا از یک رنگ کلاسیک مثل طلایی استفاده کنید. فقط هنگام انتخاب رنگ های خود، خوانایی آن را به خاطر بسپارید.

انتخاب شکل و اندازه کارت عروسی 

کارت مستطیل شکل 4.5 اینچی 6.25 اینچی اندازه و شکل سنتی برای دعوت های عروسی است. اما زوج ها با دعوت های مدور، پیمانه ای و مربعی، ارتعاش های جالب تر و مدرن تری را انتخاب می کنند. فراموش نکنید که توجه داشته باشید که دور بودن از اندازه پاکت استاندارد می تواند هزینه را برای شما افزایش دهد.

کارت مراسم عروسی

مطمئن شوید که نوشته های کارت شما خوانا باشند

همانطور که رنگ ها و الگوهای را در نظر می گیرید، متن را فراموش نکنید.اطلاعاتی که برای دعوت درج کرده اید، نکته اصلی ارسال آن در وهله اول است. ایستگاه ثابت شما می تواند کمک کند، اما به طور کلی، از جوهر روشن روی زمینه های روشن و جوهر تیره در زمینه های تیره خودداری کنید. رنگهای زرد و رنگ های که به سختی خوانده می شوند، بنابراین اگر با آن ها می روید، اطمینان حاصل کنید که پس زمینه به اندازه کافی تضاد دارد تا کلمات پاپ شوند، یا اینکه آن رنگ ها را به جای متن طراحی کنید. همچنین، از قلم های خواندن سخت مانند یک نوشتار بسیار نوشتاری محتاط باشید شا دوست ندارید خوانایی را برای حروف زیبا قربانی کنید. شما می توانید مراسم عروسی خود را در باغ تالار عرشیا برگزار نمایید و یک شب عالی را برای خود رقم بزنید.

کلمات خود را عاقلانه انتخاب کنید

قوانین تهیه فرم دعوت خود را بیاموزید. به طور سنتی، هر کسی که میزبان باشد، ابتدا در دعوتنامه قرار می گیرد. به طور معمول، شما باید همه چیز را از جمله زمان برگزاری مراسم بنویسید. در دعوت نامه های کلاسیک عروسی، همیشه پس از نام میزبان، یک خط متن زیبا برای دعوت مهمانان وجود دارد. اطمینان حاصل کنید که همه افرادی که باید در آن گنجانده شوند را دوباره بررسی کنید. مواردی مانند مسیرها را به محل برگزاری عروسی خود و جزئیات مربوط به فعالیتهای بعد از ازدواج برای وب سایت عروسی خود اختصاص دهید و یا آن ها را روی کارتهای محفظه جداگانه چاپ کنید. سعی کنید تمام نکاتی را که باید رعایت نمایید.

برای سفارش کارت عروسی خود زود اقدام کنید

شما برای سفارش کارت های مراسم عروسی خود باید زود اقدام نمایید چون هم پروسه ی انتخاب شما طولانی می باشد و هم زمان می برد تا سفار شما انجام شود. همچنین شما باید از چند هفته قبل کارت های مراسم خود را برای مهمانان خود ارسال کنید تا آن ها تاریخ دقیق برگزاری مراسم عروسی شما را بدانند و برای جشن شما آماده شوند. 

کارت دعوت مراسم عروسی

هزینه ها را در نظر بگیرید

شما هزینه های زیادی را برای برگزاری مراسم خود باید انجام دهید. صرف نظر از هزینه های اضافی می تواند کمک بزرگ به شما کند. هزینه دعوت نامه های عروسی بسته به انتخاب شما متفاوت می باشد. شما بسته به انتخابی که دارید هزینه ی متفاوتی را باید پرداخت کنید و بهتر است با کمترین هزینه ها بهترین انتخاب را داشته باشید.

تعداد خانواده هایی که باید دعوت کنید را بشمارید

برای هر مهمان نیازی به دعوت ندارید. به لیست مهمانان خود نگاهی بیندازید و بفهمید که چند خانواده را باید دعوت کنید و به تعداد ان ها کارت دعوت تهیه نمایید. همچنین بهتر است برای اطمینان چند کارت اضافی هم سفارش دهید تا اگر کوچکترین مشکلی پیش آمد شما جایگرین داشته باشید و دوباره نخواهید سفارش خود را تکرار کنید.

کردت دعوت مراسم عروسی

برای اطلاع بیشتر در مود برگزاری مراسم عروس می توانید به صفحات زیر مراجعه نمایید: 

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی
0 کامنت
نظر خودتان را ارسال کنید
0