برگزاری مراسم عروسی در فصل زمستان

05 آذر ، 1398
تالار عروسی
تگ ها :

نکات مهمی که باید در برگزاری عروسی در فصل زمستان به آن توجه کرد 

عروسی های زمستانی می توانند کاملاً جادویی و عاشقانه باشند، اما چند مورد اجتناب ناپذیر وجود دارد که با عروسی هایی که در ماه های دیگر فرق دارد و باید به نکاتی توجه کرد.

نکاتی درباره سبک لباس و کفش عروسی زمستانی

 یکی از نکاتی که باید به آن توجه کنید، لباس عروسی می باشد. نیاز به یک کت یا پالتو، شنل شیک همه گزینه های خوبی هستند. روش دیگر، انتخاب لباس عروسی آستین بلند می باشد. دامادها هم می توانند از یک کت مخمل یا پارچه زخیم و زیبا استفاده کنند.
اگر هوا خیلی سرد باشد، همیشه می توانید لباس تنگ و ضخیمی را زیر لباس عروسی خود بپوشید. هیچ کس نمی داند! این موضوع برای عروس های شما نیز صدق می کند. چکمه ها می توانند یک گزینه شیک برای کفش عروس برای عروسی های زمستانی،باشد. داماد هم می توانند از یک نیم بوت شیک استفاده کند.

آمادگی برای سرما و تاثیر ان در آرایش خود را داشته باشید 

در سرما لب های شکسته و خشکی پوست اجتناب ناپذیر است. لب های خود را تا آخر عروسی مرطوب نگه دارید. از یک مرطوب کننده خوب دست و صورت استفاده کنید.
مجموعه عرشیا، با ارائه خدمات و بهترین رستوان ها در خدمت شما عزیزان می باشد.

برگزاری عروسی در زمستان

نکاتی درباره مکان عروسی زمستانی

گرمایش و تهویه جز مهم ترین مواردی است که باید به آن توجه کنید. هوا خیلی زود تاریک خواهد شد. هم در فضای مراسم و هم در فضای پذیرایی، از شمع های عاشقانه استفاده نمایید.

رنگ های عروسی زمستانی

از رنگ های گرم مثل رنگ قرمز، نارنگی، سیاه و طلایی برای تزئین استفاده کنید. می توانید از کاج های همیشه سز نیز در گل آرایی خود استفاده کنید به فضای شما رنگ و گرما می دهد.

میهمانان را گرم نگه دارید

تلاش کنید که میهمانان خود را به محض رسیدن گرم و شاد نگه دارید. نوشیدنی گرم هنگام ورود ایده خوبی و ساده است.

برترین های کیک زمستانی

برای یک لمس عروسی ظریف در زمستان، خود را به یک طعم کیک زمستانی زیبا تبدیل کنید. کیک شکلاتی یا کیک هایی از رنگ های گرم در تئزینات آن استفاده شده است می تواند گزینه ی خوبی باشد.

مراسم عروسی در زمستان

عکاسی در مراسم عروسی زمستانی 

هوا خیلی زود در زمستان تاریک می شود بنابراین برنامه عکس خود را برای روز تنظیم کنید. گرفتن عکس های پرتره قبل از مراسم شما معمولاً ایده خوبی است. اگر مطمئن نیستید که چطور در این باره بروید، فقط با عکاس خود گپ بزنید. آنها باید ایده خوبی در مورد کارآیی داشته باشند. اگر شانس با شما یار باشد و شب عروسی خوب برف داشته باشید عکس های بی نظیری می توانید بگیرید.

راهنمای منوی عروسی زمستانی

هیچ چیز عاشقانه تر از عروسی زمستانی وجود ندارد، هنگامی که برف در زمین است و یخبندان در هوا است. با این حال، بخش بزرگی از تنظیم لحن مناسب برای جشن فصلی شما درست گرفتن منوی پذیرایی است. شما باید ظروف صحیح را انتخاب کنید تا میهمانان شما احساس گرما و راحتی کنند. خوشبختانه، فصل سرما خود را به انواع و اقسام کالاهای لوکس و خوشمزه که مطمئناً دوستان و خانواده شما را تحت تأثیر قرار می دهد، وجود دارد. استفاده از نوشیدنی های گرم برای پذیرایی گزینه ی عالی می باشد.
پذیرایی از عروسی در زمستان فرصتی ایده آل برای خدمت به تمام محوطه هایی است که به طور سنتی با این وقایع در ارتباط هستند. میهمانان شما به دنبال پر کردن چیزهایی هستند که باعث می شود هوای سرد در فضای بیرون را فراموش کرده و از آنها در فضای دنج رویدادتان استقبال کنید. غذاهای کلاسیک گوشتی مانند استیک ، گوشت گاو کباب شده، مرغ پیچیده شده در بیکن یا گوشت بره شکم پر، همه گزینه های شگفت انگیز برای این زمان از سال است.
میهمانان شما هنوز هم از دیدن آنچه برای دسر استفاده می کنند، هیجان زده می شوند، بنابراین برای انتخاب آن ها به گزینه های عالی فکر نمایید. زمستان فصل مناسبی برای سرو پودینگ های گرم مانند پای سیب، کیک های لوکس با شکلات لوکس ، یک انتخاب چشمگیر را انتخاب می کنند.
فراموش نکنید روز عورسی شما، مهم ترین اتفاق و رویداد زندگی تان می باشد پس برای آن به خوبی برنامه ریزی نمایید و به تمام نکات توجه کنید. مجموعه عرشیا با ارائه بهترین منوهای غذایی در خدمت شما می باشد.

برگزاری مراسم عروسی

مراسم عروسی خود را در مجموعه تالار های پذیرایی عرشیا برگزار نمایید و یک شب خاطره انگیز را برای خود رقم بزنید.

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی
0 کامنت
نظر خودتان را ارسال کنید
0