برای انتخاب بهترین آرایشگاه عروس به چه نکاتی باید توجه کرد

02 مهر ، 1398
تیم تالار عروس

انتخاب آرایشگاه عروس مناسب

روز عروسی برای هر شخصی خاطره انگیز می باشد مخصوصا برای عروس خانم. از این رو همیشه در تلاش است که بهترین را برای روز عروسی خود داشته باشد. از مهمترین موارد و آماده سازی ها برای مراسم عروسی انتخاب بهترین آرایشگاه عروس می باشد. زیرا داشتن یک آرایش مناسب و مورد پسند عروس بسیار بر روحیه او تاثیر خواهد داشت. اما برای انتخاب یک آرایشگاه عروس به چه نکاتی باید توجه کرد تا بهترین انتخاب را داشته باشیم. در ادامه به مهمترین این موارد اشاره می کنیم.

آرایشگاه عروس

آرایشگاه عروس

فاصله آرایشگاه عروس تا محل برگزاری جشن

روز عروسی یکی از روزهای شلوغ برای عروس و داماد می باشد و یکی از بهترین کارهایی که باید مورد توجه قرار داد زمانبندی می باشد. مهمترین عامل هم در داشتن زمان، کوتاهی مسافت است. در انتخاب آرایشگاه عروس بهتر است تا جایی که امکان دارد، محل آرایشگاه به محل برگزاری جشن و یا محلی که قرار است عکس هایی گرفته شود نزدیک باشد. زیرا مسافت طولانی مخصوصا در شهرهای بزرگ که امکان ترافیک هم در آنها وجود دارد بسیار آزار دهنده خواهد بود و شخص عروس در این مسافت طولانی به سبب نوع آرایش و پوششی که دارد بسیار درگیر خواهد شد. اگر محل برگزاری مراسم خارج از شهر می باشد یا به ناچار فاصله زیاد است، می توانید با شخص آرایشگر جهت حضور در مکان مراسم صحبت کنید.

مدل آرایش عروس

مدل آرایش عروس

با آگاهی آرایشگاه خوب را انتخاب کنید

گاهی شناخته شدن یک اسم دلیل بر خوب بودن آن برای شما نمی باشد. بعضا پیش آمده است که آرایشگاهی در سطح شهر شناخته شده می باشد و افراد بسیاری به این آرایشگاه مراجعه کرده و درصدی از آنها راضی هستند و بقیه ناراضی؛ که بعد از اتمام کار دیگر فرصتی برای تغییر نیست. حتما اگر تا به حال به آرایشگاه عروسی که می خواهید بروید مراجعه نکرده اید، حتما قبل از آن به بهانه ای از خدمات آن استفاده کنید و از مشتریان آنجا سوالات خود را بپرسید و ژورنال ها و نمونه کارهای آنها را نیز ببینید تا با نحوه کار آنها آشنا شوید و در صورتی که مورد قبول شما بود، سپس جهت مراسم عروسی با آنها صحبت کنید.

مدل موی عروس

مدل موی عروس

هزینه بالا نشانه آرایشگاه عروس خوب نیست

متاسفانه یکی از اشتباهات رایج در بین ما این است بدون تحقیق صرفا هر چیزی که قیمتی بالاتر داشته باشد به نظر ما خوب است. در مورد آرایشگاه عروس یکی از مهمترین مواردی که باید در نظر داشت، هزینه ای است که اعلام می شود. اگر هزینه ای بالا اعلام شد و شما بنا به دلایلی نمی توانستید که آرایشگاه دیگری را انتخاب کنید، در چنین شرایطی باید از مدیریت آرایشگاه در مورد مواردی که قرار است انجام دهد سوال بپرسید چون ممکن است خیلی از گزینه هایی که در نظر داشته باشند، مورد پسند شما نباشد برای مثال، رنگ کردن مو و یا تتو، که به این ترتیب می توانید از هزینه ها کم کنید. برای سهولت روند کار، می توانید با تشریفات مجالسی که قرار داد بسته اید، بخواهید چند آرایشگاه خوب را به شما معرفی نماید.

آرایشگر باید با علم آرایشگری آشنا باشد

شاید برای شما هم عجیب باشد که چرا آرایشگری را همراه با آشنایی با علم آرایشگری بیان می کنیم. امروزه به جرات می توان گفت گریم و آرایشگری و چهره پردازی به نوعی علم است. زیرا شناخت دقیق اجزای صورت و اینکه چه نوع آرایش و مدل مویی به چه چهره ای می آید بسیار در چهره پردازی و آرایشگری مهم است. بنابراین اگر چندین سال است که به یک آرایشگاه می روید و آرایشگر شما به خوبی با چهره شما آشنایی دارد و از کار او راضی هستید، بهتر است این ریسک را انجام ندهید که به یک آرایشگاه دیگر که نام آن را فقط شنیده اید بروید و بعد متحمل هزینه های زیادی شوید، اما همانطور که گفته شد قبل از هرگونه قراری با آرایشگاه جدید حتما نمونه کار آنها را استفاده کنید.

از طرفی اگر شخص آرایشگر با توجه به تجربه ای که دارد به شما بیان می کند که چنین مدل مو و آرایشی به چهره شما می آید، مقاومت بیجا نکنید، اما نظر خود را هم بیان کنید تا فرد آرایشگر با توجه به صحبت های شما و تجربه و مهارتی که دارد، شروع به کار کند.
مراسم عروسی خود در تالار پذیرایی عرشیا برگزار نمایید و یک شب هیجان انگیز را برای خود رقم بزنید.

بهترین آرایش عروس

بهترین آرایش عروس

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی
0 کامنت
نظر خودتان را ارسال کنید
0