ویژگی های بهترین مدل لباس عروس

02 مهر ، 1398
تیم تالار عروس

بهترین مدل لباس عروسی چه ویژگی هایی باید داشته باشد

جشن عروسی را می توان مهم ترین شب در زندگی هر کسی دانست در این شب یکی از اولین چیزهایی که برای حضار جلب توجه می کند لباس عروس است از طرفی آرزوی هر عروسی این است که در شب رویایی زندگی خود بهترین ظاهر ممکن و بهترین لباس عروسی ممکن را استفاده کند اما منظور از بهترین بودن گران بودن لباس عروسی نیست بلکه شیک بودن ، زیبایی و از همه مهم تر زیبا به نظر رسیدن در بدن عروس می باشد بنابراین در تهیه لباس عروس باید به نکاتی توجه داشت که سعی می کنیم در ادامه به بیانشان بپردازیم.

رنگ لباس عروس

همانطور که گفته شد شب عروسی مهم ترین شب زندگی هر خانمی است بنابراین تمایل دارد در این شب متفاوت و درعین حال زیبا به نظر برسند یکی از اولین راه هایی که می توان این تفاوت را ایجاد کرد استفاده از لباس های عروس رنگی است اما باید به این نکته توجه داشت که رنگ لباس عروسی در تمام دنیا سفید و یا رنگ های بسیار روشن و نزدیک به سفید است بنابراین اگر می خواهید متفاوت به نظر برسید و یا اینکه رنگ سفید برای پوست یا چهریتان مناسب نیست می توانید رنگ هایی نظیر کرم، نباتی و یا بژ را امتحان کنید این رنگ ها برای لباس عروسی مناسب بوده و از طرفی می توانید با استفاده مناسب از این رنگ ها متفاوت به نظر برسید. یکی از ویژگی های بهترین تشریفات عروسی این است که می تواند در انتخاب رنگ و مدل لباس عروس و کت و شلوار داماد به شما بیشترین و مفیدترین کمک را بکند.

مدل لباس عروس

مدل لباس عروس

نوع لباس عروس با توجه به فصل برگزاری مراسم عروسی

در فصل های گرم سال می توانید از لباس های باز تر و نازکتر استفاده کنید استفاده از لباس های ابریشمی و یا پوشیده در این مواقع از سال اصلا عاقلانه نبوده و در همان لحظات ابتدایی جشن شروع به عرق کردن می کنید اگر نمی خواهید از لباس های باز استفاده کنید بهتر است با مزون و یا طراح لباس این مورد را در میان بگذارید در آن سوی قضیه و در فصل های سرد سال مثل زمستان پوشیدن لباس های دنباله دار توصیه نمی شود پوشیدن این لباس در هنگام برف و باران باعث کثیف شدن دنباله شده و دردسرهای زیادی به دنبال دارد.

جنس پارچه لباس عروسی

پس از انتخاب نوع و رنگ لباس عروسی مهم ترین پارامتر جنس لباس عروسی می باشد جنس لباس عروس با توجه بدن عروس باید انتخاب شود به عنوان مثال لباس عروس با جنس سفت و فرم ثابت می تواند شما را پر تر نشان دهد پس اگر لاغر هستید از این نوع پارچه در لباس عروس استفاده کنید، اگر می خواهید قد بلند تر به نظر برسید از پارچه های نرم و براق استفاده کنید این نوع پارچه ها با درخشش خود باعث لاغر تر و بلندتر رسیدن شما می شوند، بهترین پارچه برای خانم های چاق نیز پارچه های توری است. در انتخاب مدل و جنس لباس عروس می توانید از خدمات مجالس عرشیا کمک بگیرید و از راهنمایی های آنها نهایت استفاده را کنید. از آنجایی که آنها با مزون های بسیار خوب در ارتباط هستند می توانند پیشنهادهای شگفت انگیزی را به شما دهند. 
مجموعه خدمات مجالس عرشیا با ارائه بهترین خدمات عروسی، بهترین باغ تالارهای پذیرایی عرشیا در خدمت شما عزیزان می باشد.

بهترین مدل لباس عروس

بهترین مدل لباس عروس

نوع لباس عروسی با توجه به اندام خانم ها

  • لباس هایی با فرم A و دامن های پف دار برای خانم هایی که قسمت پایین تنه پرتری دارند مناسب می باشد این لباس ها از قسمت زیر سینه گشاد می شود و در این صورت شکم و پایین تنه به چشم نمی آید.
  • خانم هایی با بالاتنه درشت تر بهتر است از لباس هایی که فرم گلابی دارند استفاده کنند این لباس ها در بالا تنه تنگ تر و پایین تنه گشاد تر هستند و باعث توازن در شکل بالاتنه و پایین تنه می شوند.
  • اگر در بالاتنه و پایین تنه از توازن برخوردار هستید از لباس های مدل ماهی استفاده کنید این لباس ها کمر شما را باریک تر نشان داده و سبب می شود خوش اندام تر به نظر برسید.
  • اگر قد بلندی دارید اما می خواهید قدتان مناسب به نظر برسد از لباس هایی با فرم فانتزی و پرنسسی استفاده کنید این لباس ها به دلیل پف زیاد قد شما را کوتاه تر و شما را پر تر نشان می دهد.
  • اما اگر قد کوتاهی دارید و بر خلاف دسته ی قبلی می خواهید بلندتر به نظر برسید از لباس های بلند و با فرم ماکسی استفاده کنید لباس عروس بلند سبب می شود قدتان مناسب تر به نظر برسد.

لباس عروس

لباس عروس

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی
0 کامنت
نظر خودتان را ارسال کنید
0